Bona, Sp. Unirii, copil 4 ani, part time, 1300 L

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari pentru o fetita de 4 ani si 5 luni ce locuieste in zona Splaiul Unirii. Program de L-VI, 17-20, in timpul vacantelor sau cand fetita este racita se va lucra dimineata. Atributii: luat fetita de la gradinita, supravegheat, ingrijit copilul si menaj in casa. Salariul 1000-1500 lei. O doamna educata, calma, care sa cunoasca si sa vorbeasca o limba straina, de preferat engleza sau maghiara.

CERINTE

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.