Bona, Prelungirea Ghencea, program dupa-amiaza, 1300 L

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Jobs & HR Solutions recruteaza bona cu experienta si recomandari pentru 2 copii ce locuiesc in zona Prelungirea Ghencea. Copii vin acasa de la scoala/gradinita in jurul orei 14:00. Programul bonei va fi de luni pana vineri de la ora 13:00-19:00, in cazul in care copii racesc, bona va lucra program de dimineata. Atributii: gatit pentru copii,calcat, spalat hainele copiilor, culcat copii. Daca aveti permis auto reprezinta avantaj. Salariul 1300 lei.

CERINTE

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.