bona pentru nou nascut, 10 ore/ zi, 1200 lei/ luna

Jobs and HR Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

familie cu nou nascut angajeaza bona cu experienta

CERINTE

familie cu nou nascut angajeaza bona cu experienta ca bona la bebelusi, program 10 ore/ zi, L- Vi, salariul 1200 lei/ luna. Disponibilitate pentru a lucra in weekend si se va plati suplimentar! Disponibilitate pentru un menaj usor in casa, calcat, gatit. Se poate discuta si referitor la carte de munca.
Angajam numai bona cu experienta si recomandare.
Sunati numai intre orele 10- 16. 00! Daca nu raspund la telefon trimiteti un sms cu mesajul '' bona bebelus, 1200 lei'' si va sun imediat!
Comision agentie 20% din primul salariu!
Cu drag, Carmen (0721796468)

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de recrutare fara comision din Bucuresti.
Asiguram servicii de:
- babysitting intern (cu cazare) si extern pentru copii de toate varstele;
- oldsitting, ingrijire persoane bolnave;
- leasing de menajere pentru birouri si apartamente/ vile.