Bona pentru familie de cetateni straini stabiliti in Bucuresti

SLOT CAFE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ingrijirea si supravegherea copilului.

Pregatirea si servirea meselor acestuia.

Insotirea si angajarea in activitati educative impreuna cu copilul (parc, jucat, povesti, etc. )

Menaj usor in casa, dat cu aspiratorul, ordine in camera copilului, de bagat rufe sau vase la masina de spalat, doar in timpul cat copilul doarme.

Program - 8 ore pe zi, cinci zile pe saptamana.

CERINTE

Se cere persoana responsabila, iubitoare de copiii, curata, calma, studii medii sau superioare, rabdatoare, aspect ingrijit, de incredere, vesela, optimista.

Cunoasterea limbii ruse (sau cel putin engleze) - este un avantaj!

Experienta minim 1 an in ingrijire copii

Referinte bune de la familiile anterioare

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv

Orele lucrate peste program se platesc separat.

SUNTEM O COMPANIE INTERNATIONALA CU EXPERIENTA VASTA IN CAZINOURI SI RESTAURANTE PENTRU MAI MULTE DETALII VIZITATI PAGINA NOASTRA DE WEB: www.shalimarslots.ro