Bona pentru bebe Eric ( 6 luni), 1800 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari pentru bebelusul Eric ce are 6 luni. Locuieste in zona Primaverii si are nevoie de o doamna calma,calda, iubitoare, nefumatoare care sa aiba grija de el, sa-i spele hainutele, sa- supravegheze, sa-l scoata la plimbare, de L-Vi,8 ore/zi. Salariul bonei va fi cuprins intre 1500 -1800 lei.

CERINTE

Bona cu experienta si recomandari pentru bebelusul Eric ce are 6 luni. Locuieste in zona Primaverii si are nevoie de o doamna calma,calda, iubitoare, nefumatoare care sa aiba grija de el, sa-i spele hainutele, sa- supravegheze, sa-l scoata la plimbare, de L-Vi,8 ore/zi. Salariul bonei va fi cuprins intre 1500 -1800 lei.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.