Bona part time, zona Dristor, copil 3 ani.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari pentru un baiatl in varsta de 3 ani. Zona: metrou Dristor. Programul: 16:30-20:30, L-Vi. .Atributii: luat copilul de la gradinita la ora 16:30, mers cu el in parc sau la un loc de joaca, ajuns cu el acasa, dat de mancare ( deja pregatita), activitati educative si creative. Uneori bona il va duce pe copil la ora 8:00 la gradinita. Salariul: 550 lei. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare, avantaj studii superioare si cunoasterea unei limbi straine.

CERINTE

Bona cu experienta si recomandari pentru un baiatl in varsta de 3 ani. Zona: metrou Dristor. Programul: 16:30-20:30, L-Vi. .Atributii: luat copilul de la gradinita la ora 16:30, mers cu el in parc sau la un loc de joaca, ajuns cu el acasa, dat de mancare ( deja pregatita), activitati educative si creative. Uneori bona il va duce pe copil la ora 8:00 la gradinita. Salariul: 550 lei. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare, avantaj studii superioare si cunoasterea unei limbi straine.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.