Bona part time, Cotroceni, gemeni 7 ani, 1000 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari pentru gemeni de 7 ani. Zona: Cotroceni. Programul: 18:00-21:00, L-Vi .Atributii: activitati educative si creative cu gemenii. Salariul: 800-1000 lei. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare, avantaj studii superioare si cunoasterea unei limbi straine ( engleza sau franceza).

CERINTE

Bona cu experienta si recomandari pentru gemeni de 7 ani. Zona: Cotroceni. Programul: 18:00-21:00, L-Vi .Atributii: activitati educative si creative cu gemenii. Salariul: 800-1000 lei. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare, avantaj studii superioare si cunoasterea unei limbi straine ( engleza sau franceza).

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.