Bona/Menajera- Part Time.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam o bona disponibila pentru menaj sau o menajera care sa aiba grija si de copii. Zona Aviatiei, langa statia de metrou Aurel Vlaicu. Programul de la 15-19, L-Vi. Atributii: menajul casei, scos catelul fam la plimbare si supravegheat copilul familiei, in varsta de 7 ani, cand vine de la gradinita( 1-2h/zi). Salariul 800-1000 lei.

CERINTE

Bona disponibila pentru menaj sau o menajera care sa aiba grija si de copii. Zona Aviatiei, langa statia de metrou Aurel Vlaicu. Programul de la 15-19, L-Vi. Atributii: menajul casei, scos catelul fam la plimbare si supravegheat copilul familiei, in varsta de 7 ani, cand vine de la gradinita( 1-2h/zi). Salariul 800-1000 lei.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.