BONA / MENAJERA INTERNA – Zona Pipera

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam pentru unul dintre partenerii nostri bona/menajera interna(gatit+curatenie)- casa 5 camere in Bucuresti, zona PIPERA. Copilul are varsta de 5 ani. Se ofera conditii excelente de munca, cazare in camera cu baie separata si masa. Se ofera 4 zile libere pe luna si salariu de 2200 RON.
Atributii: Specifice ingrijirii copilului si menaj / gatit
Salariu: avantajos si negociabil. Evident, se asigura masa si cazare.

CERINTE

Nefumatoare
Persoana rabdatoare care sa fie un partener de joaca excelent pentru copil
Experienta pe un post similar minim 4 ani
Preferabil referinte verificabile
Permisul de conducere constituie avantaj
Program: Zilnic, in general pana la 19.00

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!