Bona interna, zona Pod Pipera, 2000 L

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona interna cu experienta si recomandari pentru o bebelusa ce locuieste in zona podului Pipera. Bebelusa mai are o surioara de 3 ani, care merge la gradinita. Bona va avea grija de micuta si de surioara ei doar cand aceasta vine de la gradinita. Cand bebelusa doarme bona va face si un menaj usor. Se ofera 2 wd libere pe luna, salariul 2500 lei.
Exista si posibilitate pentru program extern, 11 ore pe zi, L-VI, salariul 2000 lei.

CERINTE

Bona interna cu experienta si recomandari pentru o bebelusa ce locuieste in zona podului Pipera. Bebelusa mai are o surioara de 3 ani, care merge la gradinita. Bona va avea grija de micuta si de surioara ei doar cand aceasta vine de la gradinita. Cand bebelusa doarme bona va face si un menaj usor. Se ofera 2 wd libere pe luna, salariul 2500 lei.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.