Bona interna

Perfect Connections Associates

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sterilizarea biberoanelor si pregatirea laptelui pentru hranirea nou-nascutului;
Realizarea igienei de baza a nou – nascutului: schimbatul scutecelor, imbaiere, aplicarea de creme si unguente;
Realizarea igienei de baza a copiilor (pre)scolari;
Pregatirea copiilor in functie de activitatile pe care urmeaza sa le desfasoare;
Spalatul si calcatul hainelor si lenjeriei;
Planificarea si pregatirea meselor ;
Debarasarea si spalatul veselei dupa luarea meselor;
Realizarea de comisioane si cumparaturi;
Planificarea si coordonarea de activitati cu copiii;
Insotirea copiilor la scoala sau in alte locatii;
Realizarea de activitati creative si educative in interiorul casei, cat si in aer liber cu copiii;
Realizarea si supravegherea programului de odihna;
Oferirea de ajutor la realizarea temelor pentru acasa, exersarea scrisului – cititului, etc.;
Realizarea de activitati de menaj casnic;

CERINTE

Minim 10 clase finalizate;
Cunostinte practice in domeniul cresterii si educarii copiilor;
Cunostinte in domeniul realizarii si coordonarii activitatilor de menaj casnic;
3 ani de experienta ca bona interna;
Spirit de initiativa in activitatile zilnice, cu simtul raspunderii;
Rezistenta la stres, adaptabilitate, flexibilitate;
Loialitate, discretie, spirit de cooperare, atentie sporita la detalii;

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv care se negociaza la interviu;
Cazare si mese zilnice asigurate;

S.C. Perfect Connections Associates S.R.L. activeaza in domeniul selectiei si plasarii de personal domestic in Romania.