Bona fetita 1,7 ani, zona Ferdinand

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari pentru o fetita in varsta de 1,7 ani. Zona Ferdinand. Programul: L-Vi, 9-19 .Atributii: gatit pentru micuta, spalat hainutele ei, ingrijir, supravegheat, invatat fetita prin joaca, lucruri noi. Salariul 1800 lei + decontare transport RATB. Cautam o bona draguta, calma,calda, iubitoare.

CERINTE

Bona cu experienta si recomandari pentru o fetita in varsta de 1,7 ani. Zona Ferdinand. Programul: L-Vi, 9-19 .Atributii: gatit pentru micuta, spalat hainutele ei, ingrijir, supravegheat, invatat fetita prin joaca, lucruri noi. Salariul 1800 lei + decontare transport RATB. Cautam o bona draguta, calma,calda, iubitoare.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.