Bona de noapte, gemeni nou nascuti. Zona Aurel Vlaicu.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Cleaning & Babysitting RO recruteaza bona cu experienta si recomandari pentru gemeni nou-nascuti. Zona: Aurel Vlaicu. Programul: la inceput bona va lucra de noapte, apoi va trece la un program de zi, de 10 ore. Atributii legate doar de gemeni. Salariul:2000 lei. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare, care sa vorbeasca limba engleza.

CERINTE

Agentie de recrutare cu experienta de peste 14 ani in recrutarea de personal la nivel national si international in domeniile contabilitate, achizitii, administratie, logistica si recrutare de personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie.