Bona creativa pentru un copilas de 3 ani.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta cu copilasi de 2-3 ani, pentru un baietel foarte jucaus si creativ,in varsta de 3 ani. Locuieste in zona Domenii. Program de 5 ore pe zi, dupa amiaza, dar cu disponibilitate la a lucra peste program in cazurile in care copilul este racit si nu poate merge la gradinita si disponibilitate pentru a dormi acolo 2-3 nopti si posibil uneori si in wd.
Cautam o doamna cu varsta cuprinsa intre 28-40 ani, o persoana cu studii superioare, educata, avantaj limba engleza, o doamna care sa atraga copilul in activitati creative.
Salariul 1500 cu C.M.
Se doreste o colaborare pe termen lung, minim un an de zile

CERINTE

Bona cu experienta cu copilasi de 2-3 ani, pentru un baietel foarte jucaus si creativ,in varsta de 3 ani. Locuieste in zona Domenii. Program de 5 ore pe zi, dupa amiaza, dar cu disponibilitate la a lucra peste program in cazurile in care copilul este racit si nu poate merge la gradinita si disponibilitate pentru a dormi acolo 2-3 nopti si posibil uneori si in wd.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.