Bona bebelus, zona Fundeni-Dobroesti, 1700 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona pentru un bebelus de 2 luni. Zona Fundeni-Dobroesti. Programul: in prima luna se va lucra 6 ore pe zi, L-Vi apoi se va trece la un program de 9 ore pe zi, L-Vi. Atributii: ingrijit, supraveghere copil. Salariul: 1700 lei pentru program de 9 ore. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare. Avantaj permis auto si autoturism.

CERINTE

Bona pentru un bebelus de 2 luni. Zona Fundeni-Dobroesti. Programul: in prima luna se va lucra 6 ore pe zi, L-Vi apoi se va trece la un program de 9 ore pe zi, L-Vi. Atributii: ingrijit, supraveghere copil. Salariul: 1700 lei pentru program de 9 ore. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare. Avantaj permis auto si autoturism.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.