Bona,bebe 3 luni

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari pentru un bebe de 3 luni ce locuieste in Pipera, de la metrou se merge cu maxi-taxi. Program de 6 ore pe zi incepand cu ora 13:00. Cautam o doamna care sa cunoasca si vorbeasca limba engleza sau rusa, sa iubeasca animalele ( familia are 2 catei, rasa bulldog), si sa fie dispusa uneori la un menaj usor. Salariul 1700 lei

CERINTE

Bona cu experienta si recomandari pentru un bebe de 3 luni ce locuieste in Pipera, de la metrou se merge cu maxi-taxi. Program de 6 ore pe zi incepand cu ora 13:00. Cautam o doamna care sa cunoasca si vorbeasca limba engleza sau rusa, sa iubeasca animalele ( familia are 2 catei, rasa bulldog), si sa fie dispusa uneori la un menaj usor. Salariul 1700 lei

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.