Bona / Babysitter/ Menajera / Ingrijire-Batrani

Acceda

Job expirat

RESPONSABILITATI

ACCEDA, firma de recrutare si selectie de forta de munca va faciliteaza gratuit, fara costuri, gasirea un loc de munca in domeniul personalului casnic (bone, menajere, ingrijire bolnavi)

CERINTE

- cu program de lucru extern sau intern (sa locuiti la familie)
- in putere
- curata
- respectuoasa
- responsabila
- de incredere
- care isi respecta cuvantul

BENEFICII OFERITE

- ajutor in gasirea unui loc de munca in Bucuresti complet gratuit, FARA COSTURI, FARA COMISIOANE PENTRU DUMNEAVOASTRA

Acceda, firma de plasare de personal casnic va faciliteaza gratuit, fara costuri, gasirea un loc de munca de :
- bona, babysitter
- menajera
- ingrijitor batrani.

FARA COMISIOANE PENTRU CANDIDATI.

- Persoanele interesate sa lucreze in Bucuresti (cu un anumit numar de ore sau intern) sunt rugate sa aplice la acest anunt.

- PERSOANELE INTERESATE SA LUCREZE IN ORICE LOCATIE DIN TARA SAU DIN STRAINATATE SUNT INVITATE SA ISI COMPLETEZE CV PE SITE-UL www.bonamenajbatrani.ro, pentru a putea fi contactate direct de familiile angajatoare.

Sperantele pot de veni realitate.

www.acceda.ro