Bona 2 copii, zona Drumul Taberei, 1500 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Familie cu 2 copii de 6 si 3 ani angajeaza o bona, pentru program 8 ore de luni pana vineri, incepand cu ora 12:00. Zona Drumul Taberei.
Ne dorim o bona nefumatoare, haioasa, educata, extrem de corecta si blanda. Avantaj: studii superioare.
Atributiile bonei vor fi: luat copilul de 6 ani de la scoala, adus acasa, dat de mancare, in jurul orei 13:30 copilul de 3 ani vine de la gradinita si va fi asteptat in fata blocului de catre bona, apoi bona va avea grija de ei, se va ocupa de activitati prescolare pana la venirea parintilor acasa.
Salariul 1500 lei.
Suntem agentia Cleaning & Babysitting RO, practicam un comision de 20% doar din primul salariu.

CERINTE

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.