Bona

ABC BABY HELP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam bona pentru un baietel in varsta de 1 an si 4 luni. Familia locuieste in zona Piata Romana.

Se doreste supravegherea si ingrijirea copilului.
Accentul cade pe dezvoltarea copilului. Persoana respectiva ar trebui sa se implice in mod activ in educatia baietelului.

Programul dorit ar fi: 24h/24h, fie 48h/48h, fie 5 zile/5 zile.
Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la telefon 021/3152558 sau 0765242366.

CERINTE

Persoana nefumatoare, fara probleme de sanatate, foarte calma si foarte rabdatoare.
Obligatoriu studii pedagogice (de preferat persoane care au lucrat intr-o gradinita).
Experienta ca bona la o alta familie care poate furniza referinte constituie avantaj.
Flexibilitate in privinta programului.
Disponibilitate pentru a insoti familia in deplasari (atat in tara cat si in strainatate).

BENEFICII OFERITE

Salariul oferit este de peste 1000 RON.
Carte de munca.

Agentia ABC Baby Help este specializata pe plasarea de personal casnic.