BEVERAGE CART ATTENDANT

American Friends

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa mergi in SUA? Nu mai esti student?
Avem joburi pentru tine si prietenii tai.
Viza H2B te asteapta.

Responsabilitati / Beneficii:
- Angajatul va servi mancare si bautura in conformitate cu meniul existent.
- Va mentine curatenia spatiului in care se produc sau se stocheaza produsele.
- Va fi responsbil de aprovizionarea corespunzatoare.
- Uniforma este necesara in timpul serviciului.
- Parul taiat scurt si fara bijuterii pentru barbati.

CERINTE

- Perioada de munca: 25 februarie - 5 noiembrie 2007
- Locul de munca: Boston Massachusetts.
- Cazarea si uniformele sunt asigurate de angajator, masa e asigurata partial.

BENEFICII OFERITE

1000 - 1500 EURO / luna

DESCRIEREA FIRMEI

Suntem o agentie de plasare a fortei de munca.
Avand in vedere popularitatea crescuta a programelor de munca in SUA, precum si nevoia angajatorilor de personal pe perioade de 3-9 luni, noi incercam sa va oferim locuri de munca cat mai atractive celor care sunteti interesati