Beauty Advisor - Consultant vanzari cosmetice

Niran Co Products

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Promovarea si vanzarea produselor de parfumerie, skin-care si cosmetice de lux
- Indeplinirea targetelor de vanzari
- Consilierea clientilor prin realizarea de recomandari individualizate
- Realizarea de activitati administrative: aprovizionarea rafturilor, verificarea preturilor de raft, aplicarea promotiilor existente...etc

CERINTE

Persoana ideala pentru acest post trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- Experienta de cel putin 6 luni in promovarea produselor de beauty confera prioritate in selectia CV-urilor
- Aptitudini, cunostinte, motivatie machiaj
- Excelente abilitati de comunicare si interrelationare clienti, persuasivitate si atitudine pozitiva
- Orientare spre clienti, capabila sa identifice cu tact si sa inteleaga nevoile si dorintele clientilor
- Perseverenta in atingerea targetelor in vanzari produse cosmetice
- Spirit comercial si initiativa
- Interes si dorinta de dezvoltare profesionala in domeniul cosmeticelor
- Seriozitate si prezenta de spirit
- Prezenta placuta, dinamica
- Cunostinte medii de limba engleza constituie avantaj

Candidatele/ Candidatii interesati pot trimite CV-ul si la adresa recrutare@niran.ro

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant (parte fixa + parte variabila, servicii medicale)
-mediu de lucru elegant si placut
-echipa tanara si profesionista
-training-uri de specialitate

Inca de la infiintare Niran Co Products S.R.L si-a propus sa ofere servicii si produse optime care sa corespunda exigentelor clientilor.

Firma Niran Co Products S.R.L are o echipa de peste 100 de angajati cu vasta experienta in domeniul comercializarii de parfumuri de lux, geluri de dus, cosmetice (rujuri, fond de ten, creioane, oje). Produsele si serviciile noastre au ca piata principala de desfacere Romania

Raportul calitate-pret al produselor si serviciilor oferite de noi, este cel mai bun de pe piata, iar satisfactia dumneavoastra este obiectivul nostru prioritar. Angajatii nostri au urmat cursuri specializate in domeniul de activitate al firmei.

Bucurandu-ne de o reputatie foarte buna in randul clientilor nostri, suntem siguri ca produsele si serviciile companiei noastre ofera o satisfactie garantata.