BEAUTY ADVISOR

TOP LINE MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ti-ai dori o cariera in domeniul frumusetii? Iti plac cosmeticele?
Esti dinamica si foarte motivata?
Te atrage ideea promovarii produselor pe care le vei folosi?
Iti place sa oferi consultanta clientilor?
Atunci te asteptam in echipa noastra, iti asiguram scolarizare de specialitate si dezvoltarea pe plan profesional.

CERINTE

- liceu absolvit,studii superioare-avantaj;
- aspect profesional - business;
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala);
- personalitate deschisa la nou, dinamica, optimista
- constituie avantaj cunoasterea limbii engleze si experienta in domeniu;

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant.
Mediu de lucru profesionist.
Curs de perfectionare in domeniu - gratuit.
Posibilitati de dezvoltare in compania noastra.

Companie de distributie europeana, lider pe piata romaneasca in domeniul cosmeticelor profesionale, aparatura, mobilier, accesorii pentru saloane de coafura, manichiura, pedichiura, SPA, fitness.