BEAUTY ADVISER (vanzator produse cosmetice) ZONA MILITARI

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana desemnata pentru postul de Beauty Adviser, este responsabila de promovarea si vanzarea produselor cosmetice, dermatocosmetice si de ingrijire corporala, prezentand, recomandand gamele cosmetice/ produsele existente si evidentiind beneficiile acestora pentru clienti.
Se implica activ in activitatea de vanzare si promovare a produselor existente, fidelizand clientii existenti deja si dezvoltand portofoliul de clienti, prin oferirea de solutii adecvate nevoilor acestora.
Mentine si promoveaza imaginea companiei si a produselor existente

CERINTE

Cunostinte privind afectiunile dermatocosmetice, tipuri de ten, informatii privind tratamente asociate etc. - constituie avantaj;
Abilitati de vanzare;
Abilitati de comunicare, persuasiune, orientare spre client, empatie si perseverenta in atingerea obiectivelor;
Persoana matura, serioasa, responsabila;
Disponibilitate colaborare pe termen lung - conditie obligatorie.

BENEFICII OFERITE

Se va lucra in 2 ture, 6 h/zi. Program de lucru: 10-16, tura 1 si 16-22, tura 2. Salariu fix + comision din vanzari, colectiv prietenos.
Posibilitate cazare persoane din provincie.
Se lucreaza la standuri amplaste in incinta marilor centre comerciale din Bucuresti.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie, leasing personal.