BEAUTY ADVISER ¿ prestigioasa companie internationala

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Relatia directa cu clientii
Consilierea clientilor in alegerea variantei optime ( sfaturi, recomandari, prezentarea produselor firmei si evidentierea anumitor avantaje in functie de cerintele clientului)
Cunoasterea amanuntita, promovarea si vanzarea produselor
Gestionarea lunara a stocului de marfa
Intocmirea actelor zilnice
Mentinerea si promovarea imaginii marcii
Atragerea de noi clienti.

CERINTE

Experienta pe un post similar (constituie avantaj)
Studii medii sau superioare
Cunostinte de limba franceza
Excelente abilitati de comunicare
Abilitatea de a identifica usor si de a intelege nevoile clientilor
Persoana sociabila, cu initiativa, avand simtul raspunderii
Abilitati de a stabili usor relatii cu oamenii, capacitate de convingere
Om de echipa, orientat catre obtinerea de rezultate concrete
Disponibilitate la program prelungit (atunci cand este cazul).

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant (salariu fix + diverse comisioane, bonusuri si prime)
Training oferit de specialisti atat intern cat si in strainatate, la compania mama
Tichete de masa
Bonusuri din vanzari ocazionate de depasirea target-urilor
Produse gratuite (de o anumita valoare) + achizitionarea altor produse cu discount
Program flexibil stabilit de personalul magazinului.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei de peste 6 castigata de fondatorii companiei, in acest domeniu vast , complex , provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.

Compania noastra este unic importator in Romania al produselor marca Yves Rocher lider mondial in productia si distribuitia de cosmetice pe baza de plante.
Avand drept misiune principala satisfactia clientului, compania incearca si reuseste cu succes sa ofere produse de foarte buna calitate, inscriindu-se intre brand-urile de prestigiu pe piata cosmeticelor. Compania investeste constant in produsele sale, cu intentia declarata de a se adapta rapid la schimbarile care intervin pe piata si de a satisface eficient nevoile din ce in ce mai sofisticate ale clientilor.