Beauty Adviser - Bucuresti , Constanta

HELP NET FARMA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si vanzarea produselor cosmetice si dermatocosmetice, aflate in portofoliul farmaciei;
- identificarea nevoilor pacientilor si recomandarea produselor de care au nevoie;
- implicarea activa in sarcinile zilnice ce presupun consilierea pacientilor si cele privind aspectele administrative.

CERINTE

- Absolventa studii medii; pregatirea in domeniul farmaceutic sau medical, constituie un avantaj;
- Persoana cu excelente abilitati de comunicare, persuasiva, dinamica, orientata spre client, empatica si perseverenta in atingerea obiectivelor;
- Cunostintele privind afectiunile dermato-cosmetice (tipuri de ten, afectiuni ale tenului, informatii privind tratamente asociate), reprezinta un atu;

BENEFICII OFERITE

- sansa dezvoltarii profesionale, sustinand dezvoltarea profesionala prin training-uri si informatii de specialitate, asigurandu-va reale posibilitati de promovare;
- salariu fix si parte bonusata in functie de realizarile dobandite;
- mediu de lucru profesionist.

Prima Farmacie Help Net a fost infiintata in Timisoara, in anul 1998. In prezent, Help Net detine peste 90 de farmacii in Bucuresti, Brasov, Sibiu, Pitesti, Ploiesti, Constanta, Arad, Timisoara, Jimbolia, Sannicolau Mare, Lugoj, Cluj, Alba Iulia, Slobozia si Satu Mare, iar extinderea continua.
Echipa Help Net Farma reuneste mai mult de 800 de profesionisti, cu studii in medicina, farmacie, management, informatica, resurse umane, marketing, juridic, comunicare, logistica sau aprovizionare.
Help Net investeste constant in pregatirea profesionala a echipei sale, pentru ca aceasta sa se poata adapta rapid la schimbarile care intervin pe piata si sa poata satisface eficient nevoile clientilor.