Beauty Adviser

S.C Promoter Concept S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul presupune:

- Persoana desemnata pentru postul de Beauty Adviser, este responsabila de promovarea activa a gamelor de produse cosmetice, dermatocosmetice si de ingrijire corporala si faciala, prezentand si recomandand gamele cosmetice / produsele existente, prin evidentierea beneficiilor acestora pentru clienti;
-Activitatea se desfasoara in mall AFi Palace Cotroceni;
- Se implica activ in activitatea de vanzare si promovare a produselor existente, fidelizand clientii prin oferirea de solutii adecvate in functie de nevoile acestora;
- Mentine si promoveaza imaginea companiei si a produselor existente.

CERINTE

-Abilitati excelente de comunicare;
- Abilitati de vanzare si promovare;
- Dinamism, sociabilitate, incredere in sine, optimism;
- Seriozitate, maturitate, responsabilitate;
- Incisivitate si perseverenta in atingerea obiectivelor de vanzare;
- Orientare spre client, amabilitate si rezistenta la stress;
- Spirit de echipa dezvoltat;
- Cunostinte medii de limba engleza;
- Disponibilitate pentru o angajare de durata;

BENEFICII OFERITE

Salariu fix+comision;
Program 6 ore/ 2 ture;
Contract de munca pe o perioada nedeterminata;

DESCRIEREA FIRMEI

Compania comercializeaza produse cosmetice.