BC PHARM APPLICATION MANAGER

RELAD PHARMA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea tehnica si functionala a aplicatiei BCPharm (Head-Office si teritoriu);
- Coordonarea echipei de suport tehnic si suport raportare CJAS;
- Realizarea de specificatii si documentatii tehnice;
- Analiza tuturor implicatiilor generate de modificarile realizate in aplicatie;
- Intretinerea si actualizarea interfetei de export date BCPharm ¿¿¿ Charisma ERP;
- Activitati de prevenire a situatiilor de criza (proceduri de back-up si recovery, verificarea periodica a serverului de baza de date);
- Verificarea, aprobarea si distributia procedurilor de lucru cu aplicatia BCPharm in punctele de lucru si Head-Office.

CERINTE

- Studii superioare tehnice;
- Experienta in managementul proiectelor;
- Cunostinte foarte bune de administrare baze de date;
- Constiinte bune de software;
- Experienta de lucru in domeniul IT intr-o retea de tip retail (cu puncte de lucru distribuite in teritoriu) constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un mediu de lucru placut si posibitati de dezvoltare profesionala.

RELAD este unul din liderii pietei de distributie de produse farmaceutice si parafarmaceutice din Romania. La ora actuala RELAD are peste 800 de angajati, care isi desfasoara activitatea in cele 15 subsidiare deschise in cele mai mari orase din tara. RELAD distribuie aproximativ 5000 de produse apartinand unui numar de peste 150 de producatori de renume de pe piata internationala de profil.