Barman + prezentator video

SC GIFAN STRONG SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal :

Este o persoana vesela, ambitioasa, corecta, punctuală, politicoasă, sociabila si pozitiva
Are un aspect ingrijit si vestimentatie adecvata
Face parte din categoria persoanelor tinere si dinamice
Detin deopotriva bune abilitati de comunicare precum si de organizare
Cel mai probabil detine cunostinte avansate de limba engleza
Corectitudinea si responsabilitatea sunt parte din el
Beneficiaza de un spirit de echipa dezvoltat si de o atitudine pozitiva pe care nu ezita sa si le arate
Raspunde intotdeauna cu rapiditate in preluarea / onorarea comenzilor
Are o diploma de calificare in domeniu (nu de alta dare e obligatoriu)
Isi poate trimite un video de prezentare cu el in actiune in timp ce pregateste o bautura pe adresa bogdan@gsmtrans.ro

CERINTE

In tot timpul asta, are ca si responsabilitati urmatoarele :

Pregatirea si prepararea bauturilor respectand retetele si cantitatile prevazute sau solicitate
Realizarea inventarului si gestiunea marfii, raspundere financiara pentru stocul produselor (inventar, lipsuri, minusuri in casa etc)
Mentinerea curateniei si a igienei la locul de munca conform normelor in vigoare
Asigurarea servirii impecabile a clienţilor cu băuturile comandate de către aceştia
Cunoaşterea meniului astfel încât să poată oferi în orice situație informaţii competente cu privire la băuturi
Raporteaza sefului ierarhic neregulile aparute in cadrul punctului de lucru

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Bonusuri pentru vanzari
Bonuri de masa
Transport
Alte bonusuri

SC GIFAN STRONG SRL a fost înființată în anul 1995, într-o perioada în care contextul economico-politico-social impunea dezvoltarea unui segment de piață neexploatat pana atunci și anume transportul rutier de călători în curse regulate.

Suntem o societate cu capital 100% privat, avînd sediul social la Mangalia, jud. Constanta, acolo unde ne-am și început activitatea, pentru ca, ulterior, sa ne extindem, în prezent avînd puncte de lucru la București, Ploiești, Galați, Brăila, Fetești, Călărași, Craiova.