BARMAN-OSPATAR-VANZATOR COFETARIE

S.C. AL MELOOK SWEETS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

O persoana serioasa, creativa, responsabila, activa, dinamica, care sa dea dovada de spontaneitate, caldura si dorinta de multumire a clientilor si nu in ultimul rand să-i asigure clientului o experiență plăcută care îl va determina să revină.

RESPONSABILITATI:

BARMAN:

-Politeţe şi profesionalism în servirea clienţilor

-Păstrarea igienei şi a curăţeniei la locul de muncă

-Preluarea/predarea comenzilor de la/catre ospatar.

-Pregatirea produselor conform reţetarului.

OSPATAR:

-Buna capacitate de interactiune si relationare cu clientul

-Corectitudine,bun simt,diplomatie si respect

-Colaboreaza cu ceilalti ospatari, barmani, lucratori bucatarie, pentru buna desfasurare a activitatilor de servire a clientilor.

VANZATOR COFETARIE:

CERINTE

- Punctualitate
- Dorinta de implicare
- Seriozitate

*Diploma de specilazare (este un avantaj)

BENEFICII OFERITE

- un mediu de lucru atractiv

- transport (la plecare)

Cofetaria Al Melook Sweets este casa deserturilor arabesti de calitate, speciale si rafinate. In fiecare zi, aici gasesti produse proaspete si delicioase, cu o savoare deosebita. Prajiturile, miniprajiturile, torturile si patiseria te cheama sa revii de fiecare data cand iti doresti ceva dulce si bun.
Restaurantul arabesc Al Melook este locul perfect pentru a degusta mancarea cu specific arabesc intr-o atmosfera de exceptie, unde ambientul va invita sa va bucurati de specialitatile bucatariei arabesti.