Barman/ospatar

Alb&Negru Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prepararea produselor de bar;
- Gestiunea barului, preluarea si predarea stocului de marfa;
- Realizarea tuturor operatiunilor legate de casa de marcat;
- Pastrarea igienei si a curateniei la locul de munca

CERINTE

- Minim studii medii;
- Limba engleza (minim nivel conversational);
- Experienta anterioara sau calificarea in domeniul alimentatiei publice reprezinta un avantaj;
- Abilitati de comunicare si relationare foarte bune;
- Punctualitate, politete si profesionalism;
- Personalitate placuta, pozitiva, energica, spirit de echipa;
- Corectitudine si responsabilitate;
- Bune abilitati de organizare;
- Rapiditate in preluarea / onorarea comenzilor

BENEFICII OFERITE

Se va discuta in cadrul interviului
Se va preciza postul pentru care se aplica: barman/barmanita sau ospatar/ospatarita

Compania Alb & Negru Services are multiple arii de activitate: imobiliare, vanzari, organizare evenimente private si business, etc.
Acestea vor fi completate acum de deschiderea unei cafenele intr-una dintre zonele ultracentrale ale Bucurestiului.