Barman /Barista/

Endemol

Job expirat

RESPONSABILITATI

Bistro Plus Floreasca angajeaza lucrator bistro cu urmatorele cerinte si cunostinte :
Experienta in munca cu expresorul de cafea si in pregatirea capuccino -ului si a altor produse pregatite cu cafea ( se efectueaza inclusiv training )vanzari produse patiserie bauturi non -alcoolice,sandwich-uri,lucrul cu casa fiscala.
Disciplina,igiena ,constiinciozitate se lucreaza in ture de 12-24/12-48.
Salariul atractiv si tips.
Va asteptam in echipa noas

CERINTE

Disciplina,conștiinciozitate,igiena,aspect ingrijit.

Compania noastră se află pe piața restaurantelor și catering-lui din anul 2011 cu rezultate deosebite .În fiecare zi incercăm să ne inbunătățim serviciile și să venim cu ceva nou in domeniu.Toate produsele noastre sunt produse in laboratorul propriu.
Echipa managerială are experiență de peste 15 ani in Italia .
Dacă dorești lucrul intr-un mediu motivant te așteptăm alături de noi.