Barman/ Ajutor de bucatar / Personal sala / Om curatenie

YARA Restaurant

Job expirat

RESPONSABILITATI

YARA (restaurantyara@yahoo.com) este un restaurant cu specific mediteranean ce îmbină starea de bine cu bunul gust. Fiind la început de drum, avem nevoie de oameni care știu să colaboreze în vederea obținerii unui rezultat frumos. Astfel, suntem în căutare de:

AJUTOR DE BUCATAR – Fiind restaurant cu specific preponderent libanez, cautam un ajutor de bucatar cu experienta in bucutaria orientala si mediteraneana.

BARMAN – Dorim un barman cu atitudine joviala si experienta relevanta.

PERSONAL SALA – Cautam oameni cu experienta, comunicativi, relaxati si vigilenti.

PERSONAL CURATENIE – Avem nevoie de oameni care sa asigure un cadru sanatos si aspectuos pentru ceilalti membri ai echipei.

CERINTE

Echipa noastra cauta oameni comunicativi, corecti si organizati.

BENEFICII OFERITE

Oferta – Salariu fix, negociabil in functie de experienta relevanta in domeniu si in accord cu grila de salarizare a companiei

Bonusuri – In functie de performantele personale si comune.

DESCRIEREA FIRMEI

Un restaurant ce îmbină buna dispoziție cu bunul gust.