BARMAN

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Studii de calificare in domeniu (ar fi un avantaj)
- cunostinte medii de limba engleza;
- aspect fizic placut, prezenta agreabila, amabilitate;
- atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii;
- abilitati de comunicare foarte bune, flexibilitate, amabilitate, dorinta de a fi pe placul clientului

CERINTE

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Angajam BARMAN:
- deservire bauturi nealcoolice conform retetarului propriu al unitatii;
- politete si profesionalism in servirea clientilor;
- pastrarea igienei si a curateniei la locul de munca;
- dozarea judicioasa a bauturilor servite in conformitate cu retetarul aprobat;
- admninistrarea corecta a stocului de bauturi;
- inregistrarea vanzarilor;
- intocmirea listei de vanzare de peste zi;
- intocmirea inventarului ori de cate ori este nevoie in conf. cu legislatia in vigoare.
- inregistrarea comenzilor pe casa

Postul de barman presupune un nivel de comunicare avansat si o buna organizare. Crearea unui mediu favorabil pentru dezvoltare profesionala.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.
Se va discuta la interviu.