BARMAN

Hotel Residence Oliviers

Job expirat

RESPONSABILITATI

Satisfactia maxima a clientului prin administrarea barului cu eficienta, promptitudine, degajare, ospitalitate.

- Prepararea bauturilor, cafelelor;
- Cunoasterea meniului;
- Mentine standardul procedurilor de igiena pentru toate spatiile de lucru, in conformitate cu politica hotelului;
- Este responsabil de intocmirea necesarului de bauturi si materii prime de bar;
- Inventarierea barului lunar.

CERINTE

Calitati necesare:

- Corectitudine, punctualitate, flexibilitate, spirit de echipa, disponibilitate la program prelungit;
- Cunostinte de bartending reprezinta un avantaj;
- Limba Engleza, conversational;
- Aspect fizic placut, excelente abilitati de comunicare, orientare catre client, seriozitate.

BENEFICII OFERITE

- Bonusuri;
- Salariu atractiv;
- Dezvoltarea carierei in domeniul hotelier;
- O masa asigurata zilnic.

DESCRIEREA FIRMEI

Este un hotel de 4 stele membru al Exclusive Hotels Luxury.