BackOffice Executive

New Com Telecomunicatii SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- administrarea/ gestionarea tuturor solicitarilor clientilor.
- Pregatirea si analiza rapoartelor referitoare clientilor si activitatea generala a departamentului vanzari.
- realizare raportari pentru Departamentului de Vanzari.
- introducerea datelor in sistemul de billing si prelucrarea lor.
- intocmire facturi, raportari financiare.
- mentinerea relatiei cu celelalte departamente.
- atingerea obiectivelor stablite

CERINTE

- abilit¿¿i foarte bune de comunicare
- cunostinte operare PC/Microsoft Office
- cuno¿tin¿e legate de serviciile de internet constituie un avantaj
- referintele constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- lucrul într-o companie tanara si dinamica
- salariu atractiv
- posibilitate de dezvoltare profesionala

New Com Telecomunicatii este o companie tanara, dinamica, specializata in furnizarea serviciilor de acces la internet si a celor de telefonie dedicate segmentelelor business si rezidential.