backbartender cu posibilitate de promovare in 2-3 luni pe postul de bartender

SC Tavi & Sosa

Job expirat

RESPONSABILITATI

Club Expirat cauta fete/baieti, pentru un post de backbartender, 3 zile pe saptamana (miercuri, vineri, sambata) pentru inceput.

Backbartender inseamna ajutor de barman, este acea persoana care are grija ca barmanului sa nu-i lipseasca nimic pentru a servi clientii rapid si bine : spalat pahare, taiat fructe, adus sticle la indemana etc.
In functie de aptitudini, persoana respectiva poate promova in maxim 2-3 luni pe un post de bartender

CERINTE

- prezentabil, manierat, dinamic, foarte sociabil, rapid, seriozitate maxima
- Preferabil persoane fara experienta.

Rog ca numai persoanele real interesate sa aplice la acest anunt.
De aceea prefer ca aplicantii sa ne contacteze personal

BENEFICII OFERITE

- Probabilitate de promovare pe post de barman in maxim 2 luni
- Training de specialitate profesionist
- Salariu motivant

Expirat Club: Bar - Club, muzica, petreceri, dans...Unul din cluburile bucurestene de muzica alternativa/ electro/funk bine cunoscut publicului