Back Office Sales Assistant

GLOBALNET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verifica datele referitoare la preturi si oferta, date continute de facturi fiscale si de contractele pentru abonament;
- Verifica preturile de pe facturile emise, daca sunt in concordanta cu listele de preturi;
- Compara rapoartele de vanzari, din sistemul informatic intern cu cele primite de la operator;
- Interpreteaza toate aceste date si le concluzioneaza intr-un raport saptamanal;
- Tine confidentialitatea asupra tuturor acestor informatii.

CERINTE

- Experienta in vanzari, minim 6 luni
(experienta anterioara in domeniul telecomunicatiilor - gsm - constituie avantaj)
- Cunostinte avansate de operare PC: MS Office (operare baze de date excel constituie avantaj), Internet Explorer;
- Cunostinte de contabilitate primara;
- Studii medii/superioare;
- Disponibilitate pentru program full-time, de luni-vineri, 08:30 -17:30;
- Disponibilitate deplasare: sediul se afla in zona Baneasa.
- Persoana proactiva, organizata, comunicativa, cu atentie marita pentru detalii.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitati de dezvoltare a carierei;
- Salariu atractiv, telefon mobil;
- Program de lucru : luni - vineri, intre orele 08:30 - 17:30

GlobalNET face parte integranta din grupul multinational de telecomunicatii - AVENIR TELECOM International. Firma noastra este specializata în vânzarea si distributia telefoanelor mobile si a serviciilor de telefonie mobila, reprezentand operatorul Vodafone, promovand solutii de comunicatie mobila si fixa pe piata româneasca.

In prezent compania noastra are peste 50 de puncte de vanzare si este intr-o continua dezvoltare.