Back Office Manager (Ref: BOGRM)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati principale:

-organizarea activitatilor de secretariat;
-corespondenta in limba romana, germana si engleza a conducerii firmei;
-pregatirea diverselor rapoarte, prezentari si alte documente;
-organizarea intalnirilor, deplasarilor si a altor evenimente;
-gestionarea telefonului, faxului si a celorlelte echipamente de birou.

CERINTE

-studii superioare, preferabil economice sau administrative;
-cunostinte de limba germanasi limba engleza - nivel avansat;
-cunostinte foarte bune de operare PC: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet Explorer;
-persoana organizata, cu foarte bune abilitati de comunicare;
-experienta in domeniul resurselor umane constituie un avantaj;
-prezenta placuta, profesionalism;
-disponibilitate de deplasare;
-capacitate de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru placut si atmosfera deschisa de lucru
Activitate variata si cu multa raspundere proprie
Stabilitate si posiblitati de promovare.

Daca sunteti interesat/a va invitam să ne trimiteti C.V.-ul şi o scrisoare de intentie la urmatoarea adresa mentionand codul fiecarei aplicatii:
e-mail: bucharest@eurojobs.at
Fax: +40 / 21 / 316 23 12
Toate aplicatiile vor fi tratate cu cea mai stricta confidentialitate.
Transmiterea CV-ului Dvs reprezinta acordul de a folosi informatiile personale in conformitate cu Legea 677 / 2001.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane.