Back-Office Assistant

Vector International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea si gestionarea comenzilor
- Mentinerea legaturii cu clientii pentru clarificarea tuturor aspectelor legate de comenzi si acordarea de asistenta clientilor
- Facturare
- Mentinerea legaturii cu departamentele de vanzari, contabilitate si logistica

CERINTE

- Studii superioare de preferinta in domeniul economic
- Foarte bune cunostinte MS Office, avantaj cunostinte program ERP - Scala
- Persoana proactiva, organizata, orientata catre client, comunicativa
- Experienta in domeniu minim 1 an
- Abilitatea de a lucra sub presiune
- Abilitatea de a lucra in echipa

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv + bonuri de masa
Mediu de lucru motivant si posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung

VECTOR INTERNATIONAL si-a inceput activitatea in anul 1997. Inca din primii ani firma si-a construit un nume pe piata de profil ca importator de birotica si papetarie. In momentul de fata firma noastra detine in portofoliu peste 3000 de articole ale unor marci internationale de renume. Aceste produse se afla in stoc si pot fi livrate acolo unde doreste clientul. Din anul 2006 firma este certificata ISO 9001:2000. Profesionalismul relatiilor de afaceri cu partenerii nostri straini a determinat imbunatatirea continua a raportului calitate-pret al produselor importate fapt ce a condus la o dezvoltare constanta a companiei noastre. In cei 11 ani de activitate am reusit sa devenim o prezenta activa pe piata, imbunatatindu-ne vizibil imaginea.