Back-Office Assistant

Vector International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea si gestionarea comenzilor;
- Facturare;
- Mentinerea legaturii cu clientii pentru clarificarea tuturor aspectelor legate de comenzi si acordarea de asistenta clientilor;
- Elaborarea ofertelor de pret.

CERINTE

- Studii medii / superioare de preferinta in domeniul economic;
- Experienta in domeniu minim 1 an;
- Foarte bune cunostinte MS Office (Word, Excel, Outlook);
- Persoana organizata, orientata catre client, comunicativa;
- Abilitatea de a lucra in echipa.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Mediu de lucru motivant.

VECTOR INTERNATIONAL importa si distribuie produse de birotica si papetarie.
In cei peste 10 ani de activitate am reusit sa dezvoltam un portofoliu de peste 5000 de produse, importate direct de la prestigiosi producatori si furnizori din intreaga lume.
Suntem o societate certificata ISO 9001:2000, un partener viabil si competent pentru oricare dintre clientii nostri.

www.vectorinternational.ro