Babysitter/Aupair in SUA

PALMER CONSULT - International Recruitment CO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie romano-britanica in colaborare cu cele mai prestigioase agentii au-pair din SUA selecteaza pentru programul AuPair babysittere, educatoare, invatatoare pentru babysitting in America.
Se ofera: beneficii de 14700 $/an ( salariu lunar de 600$, cursuri postliceale, postuniversitare in domeniul dorit de tine, cursuri de ingrijire copii, prim ajutor oferit gratis, cazare, masa, eventual masina la dispozitie, bilet de avion dus-intors).
Atentie! Se ofera 30 de zile bonus pentru a calatori!

Cerinte:
-tinere intre 18-26.5 ani, absolvente sau nu de facultate (e suficient si diploma de bacalaureat), iubitoare de copii
-experienta minima de 200 ore in ingrijirea copiilor
-carnet de conducere (daca nu ai carnet, sa fii dispusa sa-l obtii in cel mai scurt timp)
-limba engleza mediu
-hotarare, responsabilitate, maturitate, adaptabilitate

Pentru mai multe detalii vizitati site-ul www.palmer-consult.com

BENEFICII OFERITE

cazare, masa, cursuri postliceale sau postuniversitare