Avocat stagiar / asistent avocat angajeaza Cabinet de Avocat ''Munteanu Cristina Daniela''

Cabinet de Avocat Munteanu Cristina Daniela

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cabinet Individual de Avocat '' Munteanu Cristina Daniela'' angajeaza avocat stagiar / asistent avocat.

CERINTE

- Licentiat al unei facultati de drept ;
- Cunoasterea limbii engleze – nivel mediu / avansat;
- Excelenta cunoastere a limbii romane;
- Orientare spre invatare si perfectionare continua;
- Rezistenta la stres;
- Mobilitate;
- Atentie la detalii;
- Cunostinte de operare calculator (Word, Excel, Outlook);
- Cunostinte minime de drept penal, drept civil si drept comercial,

BENEFICII OFERITE

Se va discuta in urma interviului.

Cabinetul Individual « MUNTEANU CRISTINA-DANIELA » este o structura profesionala de avocati care pune la dispozitia Clientilor sai rezultatul a peste o jumatate de deceniu de eforturi sustinute.
Echipa noastra se impune prin experienta, dinamism, eficienta si profesionalism, premize care ii dau capacitatea de a satisface ireprosabil pana si cele mai exigente pretentii ale Clientilor.
Prioritatea noastra o reprezinta Clientul si satisfacerea cerintelor sale, fapt ce ne transforma intr-o sursa ferma de sprijin a unui manager diligent. M.C.D. aduce rezultate atunci cand rezultatele sunt importante.
Ne recomanda experienta ca avocati pledanti si de consultanta, modalitatea moderna de abordare a solicitarilor Clientului si gama variata a serviciilor prestate.

Asteptam CV-urile dvs. si pe adesa de e-mail : office@avmunteanu.ro.

Pentru alte informatii consultati : www.avmunteanu.ro