Avocat Stagiar

SCPA Grosu si Asociatii

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fiind o echipa de avocati tineri, dinamici si profesionisti, al carei scop principal este furnizarea unor servicii de o calitate cat mai buna, propunem o colaborare de lunga durata celor ce dispun de solide cunostinte profesionale si care doresc sa-si dezvolte abilitatile acumuland experienta profesionala intr-un mediu de lucru convivial

Astfel, pe langa sansa integrarii intr-o echipa in curs de dezvoltare, beneficiile materiale motivante, telefonul si autoturismul de serviciu completeaza oferta noastra de colaborare

CERINTE

Noi credem ca:

- onestitatea si seriozitatea sunt 2 valori fara de care orice colaborare este sortita esecului,

- maxim 3 ani de experienta profesionala sunt suficienti pentru a va putea integra, cu succes, in echipa noastra,

- buna cunoastere a legislatiei romane aplicabila domeniului comercial precum si domeniilor conexe comercialului este baza ce poate asigura dobandirea multor satisfactii profesionale in cadrul echipei noastre,

- posedarea unor abilitati de nivel mediu in utilizarea calculatorului (Word, Excel, Outlook) favorizeaza semnificativ sansele integrarii in echipa,

- detinerea permisului auto categoria B si disponibilitatea pentru deplasari in tara sunt de dorit pentru a putea dezvolta la maxim abilitatile profesionale.

Suntem avocați de afaceri și suntem pasionați de ceea ce facem.

Pentru mai multe detalii va rugăm să accesați www.grosu.ro