AVOCAT COLABORATOR

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem in cautarea unui Avocat Colaborator specializat in drept comercial si consultanta.

Pozitia nu presupune instanta, insa trebuie sa existe disponibilitate.

CERINTE

Experienta min. 3 ani
Disponibilitate de deplasare in tara
Carnet cat B (masina reprezinta un avantaj)
Limba engleza - avansat
Persoana independenta, capabila sa ia decizii atunci cand nu are back up superior
Pozitia este full time

BENEFICII OFERITE

Casa de avocatura nou infiintata, echipa tanara, entuziasta, posibilitatea de a invata de la avocati cu experienta in case de avocatura lider de piata, sediu central, remuneratie competitiva.

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro