Avocat Asistent

BCL Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Revizuirea contractelor, documentelor interne ale societatii
•Obtinerea documentelor necesare desfasurarii activitatii societatii in raport cu autoritatile statului
•Redactare de actiuni, intampinari, contestatii, etc
•Redactarea documentelor si efectuarea de inregistrari la Registrul Comertului
•Depunerea cererilor/documentelor la instantele judecatoresti
•Elaborarea de informari legislative tinand cont de cerintele date
•Urmarirea dosarelor aflate in instanta

CERINTE

EDUCATIE:
Studii superioare de specialitate
Constituie avantaj studiile in domeniul Dreptului comercial

EXPERIENTA: minim 1 an
Avocat activ ( stagiar sau definitiv), inscris in Baroul Bucuresti

LIMBI STRAINE:Engleza- avansat
Permis de conducere: Categoria B

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru este o companie dezvoltatoare si implementatoare de solutii ERP.

B.C.L. GROUP este o firma de servicii resurse umane cu rezultate foarte bune in diverse proiecte pentru numerosi clienti semnificativi in peisajul economic romanesc.