Avocat

EPITOME SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Redactare de contracte cu diferiti colaboratori ai firmei,
Consultanta juridica pe domeniile de activitate a firmei.,
Reprezentarea companiei in cadrul intalnirilor de afaceri daca este necesar.

CERINTE

Experienta minim 2- 4 ani in litigii civile si comerciale;
Diploma de licenta in Drept;
Cunostinte teoretice si practice de drept civil, comercialsi procedura civila;
Capacitate de a reactiona rapid si de a lua decizii corecte in situatii de stres;
Excelente abilitati de comunicare verbal si in scris;
Cunoasterea limbii engleza la nivel avansat este o cerinta obligatorie;
Bune abilitati de operare PC.

BENEFICII OFERITE

Salariu - negociabil

SC Epitome SA, este o firma cu management grecesc avand un domeniu vast de activitate.
Firma isi defasoara activitatea in domeniul Horeca prin restaurantul de lux Illusions, in domeniul importurilor prin Hellenic Imports, organizari de evenimente prin Platinium Events, domeniu textil prin Epitome Fashion si in domeniul turismului de lux prin Splendor Tours