AUTOMATIST

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea de studii de instrumentare
- Conceperea de scheme P&ID (process & instrumentation diagram)
- Studii ¿i dimensionare a instrumentelor (colectori, vane, activatori etc.)
- Realizarea de planuri ¿i scheme pentru instala¿ii
Validarea ofertelor tehnice ale furnizorilor

CERINTE

Experien¿¿ confirmat¿ în studii ¿i proiectare electric¿
Cunoa¿terea programelor CAO/DAO
Abilit¿¿i de definire a unei instala¿ii instrumentate conform normelor în vigoare (ISA), în func¿ie de un caiet de sarcini
Rigoare, sim¿ al organiz¿rii, ini¿iativ¿ ¿i spirit de echip¿

Mobilitate: abilitate de a interveni pe ¿antier pentru a realiza controale ¿i teste înaintea ¿i pe parcursul punerii în func¿iune a unei instala¿ii
Diplome reglementare în specialitatea cerut¿
Se prefer¿ 2 ani de experien¿¿ confirmat¿

BENEFICII OFERITE

În jur de 800 Euro net / lun¿
Se va defini în func¿ie de experien¿¿ ¿i nivelul de competen¿e

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES este o agentie de recrutare si plasare de personal. www.jobsfactory.ro / www.emploi.ro
Recrutam pentru clientul nostru, companie din domeniul ingineriei specializat¿ în studiul, proiectarea, instalarea ¿i punerea în func¿iune a unit¿¿ilor de tratare a de¿eurilor industriale.