Automacaragiu

DEME MACARALE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectueza operatiuni de ridicare cu macarale conform prescriptii fabricant si ISCIR
-intretine macaraua conform planului de intretinere
- completeaza zilnic registrul de supraveghere al macaralei
- intocmeste raportul zilnic si alte rapoarte specifice activitatii prestate
- respecta prevederile si procedurile interne ale societatii;
-indeplineste alte sarcini de serviciu primite de la superiori;
- asigura respectarea standardelor specifice de calitate, mediu si securitatea muncii.

CERINTE

- autorizatie macaragiu ISCIR grupa A;
- permis conducere BCE;
- atestat transport agabaritic;
- exeprienta minim 3 ani;
- capacitatea de a lucra in conditii de stres;
- seriozitate, onestitate;
- disponibilitate si usurinta de a invata lucruri noi;
- disponibilitate pentru deplasare in tara;
- disponibilitate program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea de a lucra într-o companie dinamica
- mediu de lucru profesionist
- posibilitatea de dezvoltare profesională

DEME MACARALE este un nume de referinta in domeniul prestarii serviciilor cu macarale, fiind furnizorul 1 de servicii cu macarale cu sarcini intre 30 si 750 tone in Romania si in Europa de Est.
Sediul central este in Oradea, dar avem birouri si in Bucuresti, Ploiesti, Pitesti , Iasi , Brasov, Craiova, Constanta . Pentru mai multe detalii despre compania noastra vizitati www.macarale.com