Auditor Intern Calitate

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul se subordoneaza Coordonatorului de Asigurare a Calitatii si nu are oameni in subordine.

Responsabilitati:

- Redacteaza procedurile de calitate;
- Inregistreaza si tine sub control documentele si inregistrarile de calitate;
- Asigura auditul intern privind respectarea procedurilor;
- Raporteaza Coordonatorului de Asigurare a Calitatii.

CERINTE

- UPB sau studii tehnice absolvite;
- Buna cunoastere a limbii Romane ;
- Buna cunoastere a limbii Engleze (scris, citit, vorbit) si/sau Franceze;
- Cunostinte PC nivel avansat: MS Office (Word, Excel, Powerpoint), Outlook Express, Internet;
- Capacitate de analiza si sinteza, buna atentie la detalii;
- Bune abilitati de comunicare verbala si scrisa;
- Personalitate energica, proactiva, cu atitudine pozitiva; onestitate si seriozitate;
- Dorinta si capacitate de a invata.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera un mediu de lucru profesionist, un pachet atractiv si posibilitati de promovare functie de performante.

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale.