Auditor Intern/BUFTEA

Studiourile Media PRO

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea manualului de audit intern;
- Implementarea procedurilor si oferirea de training angajatilor;
- Elaborarea planului de audit intern;
- Realizarea misiunilor de audit intern anual conform planului de audit stabilit.

CERINTE

- Absolvent studii superioare;
- Experienta pe un post similar de minim 2 ani (activitate desfasurata intr-o companie de productie constituie avantaj);
- Cunostinte de limba engleza;
- Cunostinte avansate de operare PC.

BENEFICII OFERITE

- Transport asigurat;
- Pachet salarial atractiv.

MEDIAPRO STUDIOS SA este cel mai mare furnizor de facilitati si servicii pentru productia de entertainment din Romania (cinema, televiziune, productie publicitara video, evenimente) si una dintre cele mai importante destinatii din Estul Europei pentru casele de productie din intreaga lume. MediaPro Studios si MediaPro Pictures, operatorul sau de business, fac parte din Grupul MediaPro, cel mai mare consortiu media din Romania.

De la infiintare si pina astazi, pe platourile de la Buftea au fost turnate peste 600 de filme, atat productii romanesti, cat si internationale.